Zacznijmy od solidnej podstawy Twojej marki.

Logotyp, symbol i claim to pierwsze wrażenia
dla klienta Twojej firmy. Zadbaj o nie!

Zobacz Portfolio Sprawdź wycenę
Projektowanie Logo - Agencja Kreatywna - Poznań

Projekty Graficzne

Masz już logo? Dobrze! Zobaczmy co dalej (hmmm...)

swipe

Identyfikacja Wizualna

Zdajemy sobie sprawę, że identyfikacja wizualna jest twarzą Twojej firmy, dlatego przykładamy dużą wagę, aby każdy element był spójny. Wykreujemy Twój wizerunek indywidualnie, bez sztampowych szablonów, co na pewno wyróżni Ciebie na tle konkurencji.

Projekty druków reklamowych

Jakiego druku potrzebujesz? Materiały drukowane, wizytówki, ulotki, stoiska, branding lokalu, reklama wielkoformatowa, oklejenie auta… Dla nas żaden problem.

Projekty Nadruków

Zajmiemy się także projektem nadruku na odzież, który na pewno nie zostanie pominięty przez mijających przechodniów.

Sklepy Internetowe

Myslisz o własnym sklepie internetowym? Bardzo dobrze!
Poniżej kilka argumentów za tym pomysłem...

Szybkość

Czas klientów jest dla nas cenny, dlatego stworzymy stronę, która będzie działała szybko i zachęcała odwiedzających do eksplorowania sklepu. Strona, na której aktualnie się znajdujesz osiąga wynik powyżej 90/100 w teście szybkości Google speed insights. Sprawdź sam jak nie wierzysz.

Sprawdź prędkość
Coraz więcej kupujących

Ilość osób kupujących online jest coraz większa z roku na rok. W 2019 było już to 62% internautów (w poprzednim roku 56%). Widać, więc z jaką szybkością odsetek potencjalnych klientów wzrasta.

Zobacz statystyki
Nie daj się zaskoczyć

Pandemia na pewno dała wielu ludziom popalić. Bądź przygotowany na kryzysy i przenieś swój biznes do sieci, gdzie będzie bezpieczny.

Responsywna strona

Czyli taka, która może być obsługiwana na każdym urządzeniu. Nie chcemy żeby ktoś tracił klientów przez sklep, z którego nie może korzystać każdy. A przecież aż 61% zakupów przychodzi z urządzeń mobilnych!

Zobacz statystyki
Nie tylko młodzi kupują

Wydawałoby się, że mało osób 50+ jest zainteresowana zakupami w sieci. A jednak stanowią oni już ponad 1/4 kupujących online!

Zobacz statystyki
Przekonaliśmy Cię?

Sprawdź wycenę

Opinie

Sprawdź co piszą o nas klienci

Współpraca z 66studio to sama przyjemność. Profesjonalne doradztwo i obsługa przyczynia się do tego, że efekt finalny jest zawsze idealny. Zamówienia wykonywane są w krótkim czasie, jednocześnie w bardzo dobrej jakości. Polecam

Karolina Zmyślona
Rebuy

Dziękuje za oklejenie całego mojego lokalu Eat Sweet & Stay Fit Piekary 25 Poznań <3 dziękuje tez za super naklejki, ulotki i wizytówki. Projekt świetnie wykonany, mega pomysły, szybka realizacja. Panowie są przemili! Gdy zapytałam o wykonanie projektu "na już" nie było żadnego problemu. Nie ma dla Panów rzeczy niemożliwych :) Szkoda, że nie ma opcji 6 gwiazdek, bo w tym wypadku 5 to za mało.

Monika Kmieć

Eat Sweet & Stay Fit

Chciałoby się coś pozytywnego o Nich napisać, ale.... ....ale jest tego tak dużo - a podobno ograniczenia znakowe są ;) A tak serio - NAJLEPSZA EKIPA W MIEŚCIE i jak się okazuje nie tylko! Pełen profesjonalizm, od samego pomysłu, poprzez tworzenie projektu, skończywszy na wykonaniu produktu! PANOWIE WIELKA PIONA DLA WAS !!! p.s. Batman przy Nocnym Mirku to niedorajda !! ;)

Michał Szymański

Quickly Cargo

Współpraca z agencją Projekt66 to sama przyjemność. Zawsze można liczyć na profesjonalne doradztwo i ze strony Pana Sebastiana i Mirka. Zlecamy zadania do realizacji w różnych aspektach: gadżety reklamowe, banery, oklejanie reklamowe naszego biura, odzież firmowa dla pracowników itd. Wybór odpowiedniej agencji nie jest prostą sprawą, na szczęście jest Projekt66

Romana Bichs-Robecka

Multisun Wielkopolska Sp. z o.o. Sp.k.

Tutaj pojawawi się opinia klienta Tutaj pojawawi się opinia klienta Tutaj pojawawi się opinia klienta Tutaj pojawawi się opinia klienta Tutaj pojawawi się opinia klienta Tutaj pojawawi się opinia klienta

Imię i nazwisko

Nazwa firmy

Tutaj pojawawi się opinia klienta Tutaj pojawawi się opinia klienta Tutaj pojawawi się opinia klienta Tutaj pojawawi się opinia klienta Tutaj pojawawi się opinia klienta Tutaj pojawawi się opinia klienta

Imię i nazwisko

Nazwa firmy