Znak graficzny ma bardzo duży wpływ na pierwsze wrażenia
klienta Twojej firmy. Zadbaj o to!

Zobacz Portfolio Zapytaj o cenę
Projektowanie Logo - Agencja Kreatywna - Poznań

STWÓRZMY SILNĄ MARKĘ

Masz już logo? Dobrze! Czas stworzyć Twoją markę...

swipe

Identyfikacja wizualna 66projekt.pl


IDentyfikacja wizualna marki - Agencja Kreatywna - Poznań


Identyfikacja wizualna Sephia Med


IDentyfikacja wizualna marki - Agencja Kreatywna - Poznań


Sklepy Internetowe

Myslisz o własnym sklepie internetowym? Bardzo dobrze!
Poniżej kilka argumentów za tym pomysłem...

Szybkość

Czas klientów jest dla nas cenny, dlatego stworzymy stronę, która będzie działała szybko i zachęcała odwiedzających do eksplorowania sklepu. Strona, na której aktualnie się znajdujesz osiąga wynik powyżej 90/100 w teście szybkości Google speed insights. Sprawdź sam jak nie wierzysz.

Sprawdź prędkość
Coraz więcej kupujących

Ilość osób kupujących online jest coraz większa z roku na rok. W 2019 było już to 62% internautów (w poprzednim roku 56%). Widać, więc z jaką szybkością odsetek potencjalnych klientów wzrasta.

Zobacz statystyki
Nie daj się zaskoczyć

Pandemia na pewno dała wielu ludziom popalić. Bądź przygotowany na kryzysy i przenieś swój biznes do sieci, gdzie będzie bezpieczny.

Responsywna strona

Czyli taka, która może być obsługiwana na każdym urządzeniu. Nie chcemy żeby ktoś tracił klientów przez sklep, z którego nie może korzystać każdy. A przecież aż 61% zakupów przychodzi z urządzeń mobilnych!

Zobacz statystyki
Nie tylko młodzi kupują

Wydawałoby się, że mało osób 50+ jest zainteresowana zakupami w sieci. A jednak stanowią oni już ponad 1/4 kupujących online!

Zobacz statystyki
Przekonaliśmy Cię?

Sprawdź wycenę

Opinie

Sprawdź co piszą o nas klienci

Współpraca z 66studio to sama przyjemność. Profesjonalne doradztwo i obsługa przyczynia się do tego, że efekt finalny jest zawsze idealny. Zamówienia wykonywane są w krótkim czasie, jednocześnie w bardzo dobrej jakości. Polecam

Karolina Zmyślona
Rebuy

Dziękuje za oklejenie całego mojego lokalu Eat Sweet & Stay Fit Piekary 25 Poznań <3 dziękuje tez za super naklejki, ulotki i wizytówki. Projekt świetnie wykonany, mega pomysły, szybka realizacja. Panowie są przemili! Gdy zapytałam o wykonanie projektu "na już" nie było żadnego problemu. Nie ma dla Panów rzeczy niemożliwych :) Szkoda, że nie ma opcji 6 gwiazdek, bo w tym wypadku 5 to za mało.

Monika Kmieć

Eat Sweet & Stay Fit

Chciałoby się coś pozytywnego o Nich napisać, ale.... ....ale jest tego tak dużo - a podobno ograniczenia znakowe są ;) A tak serio - NAJLEPSZA EKIPA W MIEŚCIE i jak się okazuje nie tylko! Pełen profesjonalizm, od samego pomysłu, poprzez tworzenie projektu, skończywszy na wykonaniu produktu! PANOWIE WIELKA PIONA DLA WAS !!! p.s. Batman przy Nocnym Mirku to niedorajda !! ;)

Michał Szymański

Quickly Cargo

Współpraca z agencją Projekt66 to sama przyjemność. Zawsze można liczyć na profesjonalne doradztwo i ze strony Pana Sebastiana i Mirka. Zlecamy zadania do realizacji w różnych aspektach: gadżety reklamowe, banery, oklejanie reklamowe naszego biura, odzież firmowa dla pracowników itd. Wybór odpowiedniej agencji nie jest prostą sprawą, na szczęście jest Projekt66

Romana Bichs-Robecka

Multisun Wielkopolska Sp. z o.o. Sp.k.

Tutaj pojawawi się opinia klienta Tutaj pojawawi się opinia klienta Tutaj pojawawi się opinia klienta Tutaj pojawawi się opinia klienta Tutaj pojawawi się opinia klienta Tutaj pojawawi się opinia klienta

Imię i nazwisko

Nazwa firmy

Tutaj pojawawi się opinia klienta Tutaj pojawawi się opinia klienta Tutaj pojawawi się opinia klienta Tutaj pojawawi się opinia klienta Tutaj pojawawi się opinia klienta Tutaj pojawawi się opinia klienta

Imię i nazwisko

Nazwa firmy