FAQ

FAQ

PRODUKTY

GDZIE POWSTAJĄ PRODUKTY

Projektujemy w Poznaniu w siedzibie 66projekt, materiały kupujemy w Łodzi, odzież sportową szyjemy w manufakturze Krakowie.

CZY KOSZULKI FAKTYCZNIE SĄ ODDYCHAJĄCE

Tak, nasze produkty są tworzone z zaawansowanych materiałów technicznych, które gwarantują odpowiednią cyrkulację powietrza i zachowują skórę w stanie suchości. Dodatkowe szczegóły są dostępne w opisie każdego z produktów.

CZY NADRUK SIĘ SPIERA LUB PĘKA

Opracowana przez nas procedura druku zapewnia trwałość kolorów. Barwy pozostaną intensywne bez względu na ilość prań czy działanie promieni słonecznych. Nadruk jest niewyczuwalny pod palcem. Jest wgrzany w strukturę materiału i praktycznie niezniszczalny. Nigdy nie popęka.

ZAMÓWIENIA I WYSYŁKA

JAKI JEST CZAS REALIZACJI I WYSYŁKI

Czas realizacji na odzież szytą nie przekracza zwykle 15 dni roboczych. Jeśli potrzebujesz odzieży szybciej, możemy zaproponować gotowe rozwiązania z czasem realizacji nie przekraczającym 5-7 dni roboczych.

JAKI JEST KOSZT WYSYŁKI

Koszty zależą od kraju wysyłki i przewoźnika, który został wybrany:

Polska:

  • Paczkomaty inPost 1-3 dni, 15 zł
  • Kurier inPost 1-3 dni, 15 zł
  • UPS 1-2 dni, 20 zł

Unia Europejska

  • Kurier 2-5 dni, cena zależy od kraju. Aby sprawdzić dokładną cenę wskaż w zamówieniu kraj, do którego nastąpi wysyłka.

CZY WYSYŁAMY ZA GRANICĘ

Na ten moment oprócz Polski wysyłamy paczki do wszystkich krajów w obrębie Unii Europejskiej oraz do Wielkiej Brytanii. Pełna lista krajów: Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Francja, Finlandia , Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Malta, Niemcy, Portugalia, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Szwecja, Węgry, Włochy, Wielka Brytania

JAK MOŻNA ZAPŁACIĆ

Obecnie oferujemy płatność do faktury pro forma. Na życzenie możemy wygenerować link do płatności przez bramkę przelewy24. Możliwa jest też zapłata firmową kartą płatniczą.

ZWROTY I WYMIANA

ILE MAM CZASU NA ZWROT TOWARU

Zwrotu można dokonać w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty doręczenia zamówienia. Produkty muszą posiadać oryginalne metkowanie i nie mogą nosić żadnych śladów użytkowania.

JAK DŁUGO TRWA PROCEDURA ZWROTU

Od momentu otrzymania Twojej przesyłki ze zwracanymi produktami dokonamy zwrotu pieniędzy na Twoje konto w ciągu 7 dni.