PRODUKCJA ODZIEŻY SPORTOWEJ » RĘCZNIKI SPORTOWE NA ZAMÓWIENIE

RĘCZNIKI SPORTOWE NA ZAMÓWIENIE

szybkoschnące ręczniki na basen Fullprint

szybkoschnący ręcznik na basen Fullprint

Ręczniki Fullprint w Sporcie

Ręczniki Fullprint to produkt, który zyskuje coraz większą popularność wśród osób uprawiających różne dyscypliny sportowe. Dzięki unikalnym wzorom i wysokiej jakości wykonania, są one idealnym narzędziem nie tylko do wytarcia potu, ale także do promocji marki czy klubu sportowego. Poniżej przedstawiamy najważniejsze zalety ręczników Fullprint w sporcie.

Oryginalność ręczników Fullprint

Każdy ręcznik Fullprint to unikalny produkt, który wyróżnia się spośród innych ręczników na rynku. Dzięki temu można wyrazić swoją indywidualność i wyróżnić się w tłumie. W przypadku klubów sportowych czy drużyn, ręczniki Fullprint z logotypem i kolorami klubowymi może stać się wizytówką zespołu i przyczynić się do zwiększenia rozpoznawalności marki. Ręcznik może być w dowolnym kształcie i z różnych materiałów. Szyjemy je na Twoje życzenie. Jeśli chciałbyś wyróżnić się wyjątkowym projektem nadruku na ręczniku, sprawdź nasze projektowanie odzieży, które jest do Twojej dyspozycji.

Funkcjonalność ręczników Fullprint

Ręczniki Fullprint są nie tylko ozdobą, ale także bardzo praktycznym produktem, który można wykorzystać w różnych sytuacjach podczas treningu czy zawodów. Są one lekkie, poręczne i łatwe w transporcie, co sprawia, że można je zabrać ze sobą wszędzie. Dzięki wysokiej jakości materiałom, z których są wykonane, ręczniki Fullprint są również bardzo trwałe i odporne na uszkodzenia. Materiał, z którego są wykonane jest chłonny i szybkoschnący. Długo zachowuję świeżość.

 

Skład ręczników Fullprint: Skład: 80% poliester, 20% poliamid, Gramatura: 210g

Reklama na ręcznikach Fullprint

Umieszczenie na ręczniku Fullprint logotypu czy sloganu firmy może przyczynić się do zwiększenia rozpoznawalności marki. W przypadku klubów sportowych czy drużyn, ręcznik Fullprint z logotypem i kolorami klubowymi może stać się wizytówką zespołu i przyczynić się do zwiększenia rozpoznawalności marki. Dzięki temu można budować pozytywny wizerunek firmy lub klubu sportowego i zyskać nowych klientów czy kibiców. Ręczniki lub koce reklamowe są też świetnym uzupełnieniem dla leżaków reklamowych. Idealny prezent na event.

Ręczniki Fullprint to wysoka jakość wykonania

Ręczniki Fullprint są wykonane z wysokiej jakości materiałów technicznych, co gwarantuje ich trwałość i odporność na uszkodzenia. Dzięki temu można korzystać z nich przez długi czas, nie martwiąc się o ich szybkie zużycie. Ponadto, ręczniki Fullprint są łatwe w pielęgnacji, co również wpływa na ich trwałość i wytrzymałość. Na Twoje życzenie wykonamy ręcznik z dowolnego materiału, możemy tez materiały łączyć.

Rozmiary ręczników Fullprint:

Rozmiar: 30×50, 50×100(50×90),70×140, 100×150 lub inny na życzenie
Kolorystyka: nadruk full color na całej powierzchni jednostronny
ręczniki sportowe z uchwytem magnetycznym

ręcznik sportowy z uchwytem magnetycznym

ILE KOSZTUJĄ RĘCZNIKI FULLPRINT?

Proszę wypełnij formularz. Przygotujemy ofertę w ciągu 48H

    TWOJE IMIĘ    OPISZ SWOJE ZAPYTANIE