PRODUKCJA ODZIEŻY SPORTOWEJ » DLA DRUŻYN » BLUZA ESPORTOWA Z KAPTUREM

BLUZA ESPORTOWA Z KAPTUREM

DAMSKA I MĘSKA BLUZA ESPORTOWA Z KAPTUREM
BLUZA ESPORTOWA Z KAPTUREM
5-20 SZTUK: 142.28 / BLUZA
21-50 SZTUK: 138.21 / BLUZA
PONAD 51 SZTUK: 134.15 / BLUZA
Ceny obejmują kompletny produkt razem z wszystkimi nadrukami sponsorów, logotypów, herbów. Jedyną dopłatą jest 8.13 zł / produkt przy zmiennej personalizacji (nazwisko / nick). Przy nakładach minimalnych oraz przy zamówieniu próbek, mogą zostać doliczone koszty przygotowalni do 120.00 za nakład. Ceny netto.

Bluza gamingowa premium. Materiał o właściwościach szybkiego schnięcia i termoaktywnych gwarantuje wygodę w trakcie użytkowania. Prosta w czyszczeniu i szybka w suszeniu. Jej sportowy, lekko luźniejszy fason umożliwia łatwość poruszania się, a metka wtopiona w materiał nie powoduje dyskomfortu.

NAJWAŻNIEJSZE CECHY

  • Materiał: 100% poliester sportowy
  • Krój damski i męski
  • niespieralny nadruk wykonany metodą sublimacji, nie ograniczający w żadnym stopniu właściwości technicznych

BLUZA Z KAPTUREM DLA GRACZY

Bluza sportowa z kapturem, stworzona z myślą o codziennym użytkowaniu. Doskonale sprawdzi się podczas ćwiczeń, w trakcie podróży oraz na co dzień. Zapraszamy do przewijania strony w dół, aby dowiedzieć się więcej o tym produkcie.

 

KRÓJ MĘSKI

KRÓJ DAMSKI

BLUZA ZAKŁADANA PRZEZ GŁOWĘ

Posiadamy też w ofercie bluzę rozsuwaną

METKI PREMIUM

WSZYWANE HERBARZE

ELASTOMERY

WSZECHSTRONNY MATERIAŁ ALL-ACTIVE™

ODDYCHALNOŚĆ 50%
UTRZYMANIE CIEPŁA 80%
WYTRZYMAŁOŚĆ 70%

Nasze bluzy są wykonane z technicznego materiału, który w 100% składa się z poliestru, z gramaturą 235g na metr kwadratowy. Dzięki temu, bluza zapewnia odpowiedni kompromis między zachowaniem ciepła a umożliwieniem skórze oddychania. Choć może okazać się nieco za gruba na intensywne biegowe treningi, idealnie nadaje się na górskie eskapady, codzienne spacery lub jako ubiór na rowerową podróż do pracy. Materiał charakteryzuje się właściwościami odpierającymi wodę – drobne krople po prostu po nim spływają. Wnętrze bluzy pokryte jest delikatnym meszkiem, który zapewnia dodatkowe uczucie ciepła w chłodniejsze dni.

ZAPROJEKTUJEMY TWOJE BLUZY

BEZ DODATKOWYCH OPŁAT

Wspólnie z Power Canvas oferujemy bezpłatne projekty dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Aby skorzystać z tej oferty, prosimy o wypełnienie formularza zamówienia poniżej i przekazanie nam szczegółów dotyczących Twoich wymagań. Nasi doświadczeni projektanci opracują dla Ciebie unikalny projekt, który następnie zostanie Ci przedstawiony w formie wizualizacji. Skorzystaj z możliwości stworzenia bezpłatnego projektu na miarę Twoich oczekiwań, dzięki Power Canvas.

ZAPYTANIE O BLUZY ESPORTOWE Z KAPTUREM

SZCZEGÓŁY ZAPYTANIA