PRODUKCJA ODZIEŻY SPORTOWEJ » KOSZULKI DO BIEGANIA » KOSZULKA POLO ALL ACTIVE™

KOSZULKA POLO ALL ACTIVE™

DAMSKA I MĘSKA I DZIECIĘCA KOSZULKA SPORTOWA
5-20 SZTUK: 100.00
21-50 SZTUK: 91.86
51-100 SZTUK: 84.55
Ceny obejmują kompletny produkt razem z wszystkimi nadrukami sponsorów, logotypów, herbów.
Jedyną dopłatą jest 10.00 / produkt przy zmiennej personalizacji (nazwisko / nick). Przy nakładach minimalnych oraz przy zamówieniu próbek, mogą zostać doliczone koszty przygotowalni do 120.00 za nakład. Ceny netto.

Koszulka polo z oddychającego materiału, doskonała na potrzeby reprezentacyjne dla drużyn, trenerów i fizjoterapeutów. Dostępna w wariantach damskim i męskim.

NAJWAŻNIEJSZE CECHY

Materiał: 100% poliester

Gramatura: 135g/m2

Niespieralny nadruk wykonany metodą sublimacji, nie ograniczający w żadnym stopniu właściwości technicznych

Mocno przylegający krój

KOSZULKA POLO

Oddychająca koszulka polo do różnych aktywności. Sprawdzi się doskonale do celów reprezentacyjnych dla drużyny, dla trenerów czy fizjoterapeutów a także dla wszystkich, którzy cenią krój polo w połączeniu z oddychającym materiałem i nieograniczonymi możliwościami projektu fullprint. Występuje w kroju męskim i damskim. Poniżej więcej informacji:

KRÓJ DAMSKI

KRÓJ MĘSKI / DZIECIĘCY

WSZECHSTRONNY MATERIAŁ ALL-ACTIVE™

ODDYCHALNOŚĆ 70%
LEKKOŚĆ 50%
WYTRZYMAŁOŚĆ 70%

Materiał sportowy, produkowany w Polsce, składa się w całości z poliestru. Charakteryzuje się on specjalną budową włókien, która zapewnia doskonałą oddychalność i skutecznie wchłania wilgoć, zapewniając komfort noszenia. Z gramaturą 135 g/m2 materiał jest trwały i odporny na przetarcia, jednakże może być nieco grubszy niż standardowe tkaniny. Zalecany do różnorodnych aktywności na świeżym powietrzu, takich jak górskie wędrówki z plecakiem, codzienne spacery, bieganie w chłodniejsze warunki, kolarstwo, prace ogrodowe, grill oraz camping. Ten wszechstronny materiał doskonale nadaje się nie tylko do ćwiczeń, ale również na co dzień.

ZAPROJEKTUJEMY TWOJE KOSZULKI

BEZ DODATKOWYCH OPŁAT

Wspólnie z Power Canvas oferujemy bezpłatne projekty dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Aby skorzystać z tej oferty, prosimy o wypełnienie formularza zamówienia poniżej i przekazanie nam szczegółów dotyczących Twoich wymagań. Nasi doświadczeni projektanci opracują dla Ciebie unikalny projekt, który następnie zostanie Ci przedstawiony w formie wizualizacji. Skorzystaj z możliwości stworzenia bezpłatnego projektu na miarę Twoich oczekiwań, dzięki Power Canvas.

ZAPYTANIE O KOSZULKI POLO

SZCZEGÓŁY ZAPYTANIA