PRODUKCJA ODZIEŻY SPORTOWEJ » KOSZULKI DO BIEGANIA » T-SHIRT LIGHT ELASTIC™

T-SHIRT LIGHT ELASTIC™

DAMSKA I MĘSKA KOSZULKA SPORTOWA
5-20 SZTUK: 90.00
21-50 SZTUK: 85.00
51-100 SZTUK: 78.00
Ceny obejmują kompletny produkt razem z wszystkimi nadrukami sponsorów, logotypów, herbów.
Jedyną dopłatą jest 10.00 / produkt przy zmiennej personalizacji (nazwisko / nick). Przy nakładach minimalnych oraz przy zamówieniu próbek, mogą zostać doliczone koszty przygotowalni do 120.00 za nakład. Ceny netto.

Koszulka treningowa wysokiej klasy dla kobiet i mężczyzn z indywidualnym wzorem, idealna na treningi i zawody. Wyprodukowana z ultra lekkiej tkaniny z dodatkiem elastanu, świetnie dopasowuje się do sylwetki. W przeciwieństwie do wersji Pro-Run™, brak w niej bocznych paneli. Oferuje wygodę podczas ruchu, a także łatwość w praniu i schnięciu.

NAJWAŻNIEJSZE CECHY

  • Materiał: 90% poliester, 10% elastan
  • Gramatura: 100g/m2
  • niespieralny nadruk wykonany metodą sublimacji, nie ograniczający w żadnym stopniu właściwości technicznych

T-SHIRT LIGHT ELASTIC™

ULTRALEKKA KOSZULKA Z KRÓTKIM RĘKAWEM

Sportowa koszulka wykonana z bardzo lekkiego materiału z dodatkiem elastanu, przeznaczona do różnych rodzajów aktywności. Doskonale sprawdza się podczas intensywnego wysiłku, zapewniając bardzo wysoką oddychalność. Idealna do biegania, sportów halowych takich jak tenis czy badminton, a także jako klasyczna, uniwersalna koszulka sportowa na co dzień. Jest wyjątkowo miękka i przyjemna w dotyku. Dostępna w wersji męskiej i damskiej. Więcej informacji poniżej.

KRÓJ DAMSKI

KRÓJ MĘSKI / DZIECIĘCY

ULTRALEKKI MATERIAŁ ALL-ACTIVE™

ODDYCHALNOŚĆ 90%
LEKKOŚĆ 90%
WYTRZYMAŁOŚĆ 60%

Ultralekki materiał sportowy o masie 100 g/m2 gwarantuje wyjątkową oddychalność. Materiał jest miękki, przewiewny i produkowany w Polsce, składający się w 90% z poliestru i w 10% z elastanu. Z racji niskiej gramatury, tkanina ta jest bardziej podatna na uszkodzenia i może łatwo ulec zaciągnięciom, zwłaszcza po kontakcie z plecakiem (należy zauważyć, że pomimo iż nadaje się na wycieczki z plecakiem, po kilku użytkowaniach mogą pojawić się drobne zaciągnięcia). Sugerowane zastosowania obejmują bieganie (nawet podczas upałów), nordic walking, ćwiczenia na siłowni i zajęcia fitness, kolarstwo oraz inne dyscypliny, które powodują intensywne pocenie się.

ZAPROJEKTUJEMY TWOJE KOSZULKI

BEZ DODATKOWYCH OPŁAT

Wspólnie z Power Canvas oferujemy bezpłatne projekty dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Aby skorzystać z tej oferty, prosimy o wypełnienie formularza zamówienia poniżej i przekazanie nam szczegółów dotyczących Twoich wymagań. Nasi doświadczeni projektanci opracują dla Ciebie unikalny projekt, który następnie zostanie Ci przedstawiony w formie wizualizacji. Skorzystaj z możliwości stworzenia bezpłatnego projektu na miarę Twoich oczekiwań, dzięki Power Canvas.

ZAPYTANIE O T-SHIRT LIGHT ELASTIC™

SZCZEGÓŁY ZAPYTANIA