T-SHIRT PERFORMANCE™

DAMSKA I MĘSKA KOSZULKA SPORTOWA
5-20 SZTUK: 105.00
21-50 SZTUK: 99.00
51-100 SZTUK: 93.00
Ceny obejmują kompletny produkt razem z wszystkimi nadrukami sponsorów, logotypów, herbów.
Jedyną dopłatą jest 10.00 / produkt przy zmiennej personalizacji (nazwisko / nick). Przy nakładach minimalnych oraz przy zamówieniu próbek, mogą zostać doliczone koszty przygotowalni do 120.00 za nakład. Ceny netto.

Koszulka treningowa wysokiej klasy dla kobiet i mężczyzn z indywidualnym wzorem, idealna na treningi i zawody. Wyprodukowana z ultra lekkiej tkaniny z dodatkiem elastanu, świetnie dopasowuje się do sylwetki. W przeciwieństwie do wersji Pro-Run™, brak w niej bocznych paneli. Oferuje wygodę podczas ruchu, a także łatwość w praniu i schnięciu.

NAJWAŻNIEJSZE CECHY

  • Materiał: 90% poliester, 10% elastan
  • Gramatura: główny materiał: 100 g/m2
  • boczne panele wentylacyjne
  • niespieralny nadruk wykonany metodą sublimacji, nie ograniczający w żadnym stopniu właściwości koszulki

T-SHIRT PERFORMANCE™

ULTRALEKKA KOSZULKA Z KRÓTKIM RĘKAWEM

Sportowa koszulka wykonana z bardzo lekkiego materiału z dodatkiem elastanu, przeznaczona do różnych rodzajów aktywności. Doskonale sprawdza się podczas intensywnego wysiłku, zapewniając bardzo wysoką oddychalność. Idealna do biegania, sportów halowych takich jak tenis czy badminton, a także jako klasyczna, uniwersalna koszulka sportowa na co dzień. Jest wyjątkowo miękka i przyjemna w dotyku. Dostępna w wersji męskiej i damskiej. Więcej informacji poniżej.

KRÓJ DAMSKI

KRÓJ MĘSKI

ODDYCHAJĄCY MATERIAŁ LIGHT-ELASTIC™

ODDYCHALNOŚĆ 100%
LEKKOŚĆ 90%
WYTRZYMAŁOŚĆ 60%
Materiał sportowy o lekkości 100 g/m2 gwarantuje wysoką przepuszczalność powietrza. Jest miękki i zapewnia dobre warunki wentylacyjne. Wyprodukowany w Polsce, składa się w 90% z poliestru i w 10% z elastanu. Ze względu na swoją niską gramaturę jest bardziej podatny na uszkodzenia i może się łatwo zaciągnąć, szczególnie w kontakcie z plecakiem – choć nadaje się do noszenia podczas wycieczek, po kilku użyciach mogą pojawiać się drobne uszkodzenia. Polecany jest do takich form aktywności jak bieganie (również w upalne dni), nordic walking, treningi na siłowni i fitness, kolarstwo oraz inne dyscypliny wywołujące intensywne pocenie się.

ZAPROJEKTUJEMY TWOJE KOSZULKI

BEZ DODATKOWYCH OPŁAT

Wspólnie z Power Canvas oferujemy bezpłatne projekty dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Aby skorzystać z tej oferty, prosimy o wypełnienie formularza zamówienia poniżej i przekazanie nam szczegółów dotyczących Twoich wymagań. Nasi doświadczeni projektanci opracują dla Ciebie unikalny projekt, który następnie zostanie Ci przedstawiony w formie wizualizacji. Skorzystaj z możliwości stworzenia bezpłatnego projektu na miarę Twoich oczekiwań, dzięki Power Canvas.

ZAPYTANIE O T-SHIRT PERFORMANCE™

SZCZEGÓŁY ZAPYTANIA